Dietetyka

Jestem tu po to, aby Ci pomóc. Nieważne, czy właśnie rozpoczynasz kolejną próbę pozbycia się nadmiaru kilogramów, próbujesz przytyć, szukasz wsparcia w ułożeniu zdrowej i zbilansowanej diety, czy też cierpisz na jednostki chorobowe wymagające wdrożenia dietoterapii. Chcę się podzielić z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem i być dla Ciebie wsparciem na wyboistej drodze do sukcesu.

Staram się pomóc ludziom zrozumieć, że dieta nie polega na głodowaniu, jedzeniu bezsmakowych potraw przygotowanych na parze, na zadręczaniu się z powodu zjedzenia czegoś „nadprogramowego”.

Dobra dieta to Twój klucz do sukcesu: zdrowia, pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia.

Nie przygotuję dla Ciebie diety 1000 kcal, w tej sprawie nie pisz do mnie, bo szkoda Twojego i mojego czasu. Diety 1000-1200 kcal to diety głodówkowe, które powodują wyniszczenie organizmu i rozregulowanie gospodarki hormonalnej.

Diety układam indywidualnie, nie otrzymasz ode mnie diety „kopiuj wklej”. To niezmiernie ważne, aby dieta była ułożona dla konkretnej osoby, uwzględniając jej wiek, stan zdrowia i preferencje żywieniowe. Dlatego też decydując się na zamówienie diety pamiętaj, aby podać mi jak najwięcej informacji o sobie. I nie wstydź się, nie ukrywaj swoich problemów, chęć do zmiany jest zawsze powodem do dumy i jedyną drogą do sukcesu.

O mnie

Monika Arasimowicz

Technologia zdrowia

Jestem dietetykiem z zamiłowania.

Nieustannie fascynuje mnie, jak wielki wpływ na zdrowie, wygląd i samopoczucie człowieka ma dieta i aktywność fizyczna. Dlatego edukuję, wspieram zmianę nawyków żywieniowych, oraz z całych sił zachęcam do uprawiania sportu.

Jestem przeciwniczką diet cud i środków odchudzających. Wierzę za to w moc właściwej diety i wiem, że to ona jest kluczem do sukcesu. Pokażę Ci, że piękna sylwetka, zdrowy organizm, a przede wszystkim znacznie lepsze samopoczucie jest na wyciągnięcie ręki.

Zamów dietę
Kliknij jeśli chcesz zamówić dietę on-line.