Dietetyka

DIETA STANOWI 70% SUKCESU.

Jeśli chcesz pracować nad swoim ciałem zacznij od kuchni. Niezależnie czy Twoim celem jest redukcja masy ciała, czy też rozbudowa masy mięśniowej musisz zadbać o właściwą i zbilansowaną dietę. Odpowiednia ilość dostarczanej w ciągu dnia energii oraz właściwa podaż witamin, makro i mikroelementów są kluczowym składnikiem pracy nad sylwetką.

Jestem tu po to, aby Ci pomóc. Nieważne, czy właśnie rozpoczynasz kolejną próbę pozbycia się nadmiaru kilogramów, próbujesz przytyć, szukasz wsparcia w ułożeniu zdrowej i zbilansowanej diety, czy też cierpisz na jednostki chorobowe wymagające wdrożenia dietoterapii. Chcę się podzielić z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem i być dla Ciebie wsparciem na wyboistej drodze do sukcesu.

Pracuję między innymi z chorobami takimi jak:
– insulinooporność
– Hashimoto
– cukrzyca typu I i II
– zaburzenia metabolizmu
– miażdżyca
– zespół jelita drażliwego (IBS)
– układam diety eliminacyjne z powodu nietolerancji i alergii pokarmowych.

Dobra dieta to Twój klucz do sukcesu: zdrowia, pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia. To także pewien sposób na życie. Razem zmienimy Twoje nawyki żywieniowe, pomogę Ci znaleźć i zrozumieć błędy w Twojej dotychczasowej diecie, nauczysz się czytać składy produktów.

 

O mnie


Monika Arasimowicz

Technologia zdrowia

Jestem dietetykiem i trenerem z zamiłowania.
Specjalizuję się w dietoterapii dny moczanowej.

Nieustannie fascynuje mnie, jak wielki wpływ na zdrowie, wygląd i samopoczucie człowieka ma dieta i aktywność fizyczna. Dlatego edukuję, wspieram zmianę nawyków żywieniowych, oraz z całych sił zachęcam do uprawiania sportu.

Jestem przeciwniczką diet cud i środków odchudzających. Wierzę za to w moc właściwej diety i wiem, że to ona jest kluczem do sukcesu. Pokażę Ci, że piękna sylwetka, zdrowy organizm, a przede wszystkim znacznie lepsze samopoczucie jest na wyciągnięcie ręki.

Zamów dietę
Kliknij jeśli chcesz zamówić dietę on-line.