O mnie

Witam serdecznie,

nazywam się Monika Arasimowicz i jestem dietetykiem, instruktorką fitness oraz trenerem personalnym.

W mojej pracy priorytetem jest dla mnie zdrowie i dobre samopoczucie moich podopiecznych, a kluczem do tego jest prawidłowo dobrana dieta i aktywność fizyczna. Nie ma złotego środka, dlatego tak ważne jest, aby dieta i treningi były przygotowane indywidualnie. Treningi prowadzę ze szczególnym naciskiem na poprawność wykonywania ćwiczeń, aby zapewnić bezpieczeństwo, jednocześnie dbam o przyjazną atmosferę i różnorodność treningów.

Wiedzę z zakresu dietetyki zdobywałam podczas studiów, kursów oraz konferencji. Cały czas poszerzam swoja wiedzę, aby móc jak najlepiej pomagać moim podopiecznym.

Jako dietetyk nie tylko układam diety, ale przede wszystkim uczę zdrowego odżywania i odpowiednich nawyków żywieniowych, gdyż bez tego nawet najlepsza dieta nie przyniesie pożądanego rezultatu. Zajmuję się dietami mającymi na celu redukcję masy ciała, układam diety eliminacyjne oraz diety dobrane do występujących jednostek chorobowych. Przeprowadzam również szkolenia z zakresu dietetyki i zdrowego żywienia w firmach, klubach, a także szkołach i przedszkolach.

Prowadzę treningi personalne na siłowniach, w plenerze lub też w domu osoby ćwiczącej. Ta opcja jest szczególnie istotna dla młodych mam, które nie mają opieki dla swojego dziecka. Możemy ćwiczyć w dogodnym czasie (np. podczas drzemki malucha), jak również podczas spaceru.

Całościowe podejścia do ciała człowieka jest według mnie niezwykle istotne i właśnie jednoczesna możliwość ułożenia diety i poprowadzenia odpowiedniego treningu pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Jestem zaangażowana w pracę z każdym podopiecznym i dokładam wszelkich starań, aby udało się osiągnąć założone cele. Staram się pomóc każdemu odnaleźć wewnętrzną motywację w walce o realizację planów, marzeń i lepszego siebie.

Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu – zapraszam do kontaktu.

O mnie


Monika Arasimowicz

Technologia zdrowia

Jestem dietetykiem i trenerem z zamiłowania.

Nieustannie fascynuje mnie, jak wielki wpływ na zdrowie, wygląd i samopoczucie człowieka ma dieta i aktywność fizyczna. Dlatego edukuję, wspieram zmianę nawyków żywieniowych, oraz z całych sił zachęcam do uprawiania sportu.

Jestem przeciwniczką diet cud i środków odchudzających. Wierzę za to w moc właściwej diety i wiem, że to ona jest kluczem do sukcesu. Pokażę Ci, że piękna sylwetka, zdrowy organizm, a przede wszystkim znacznie lepsze samopoczucie jest na wyciągnięcie ręki.

Zamów dietę
Kliknij jeśli chcesz zamówić dietę on-line.