Odchudzanie

Chcesz schudnąć? Niezależnie od tego, czy dopiero podjąłeś decyzję o rozpoczęciu odchudzania, czy też masz już za sobą kilka nieudanych prób redukcji masy ciała dobrze trafiłeś.

Jeśli jesteś osobą zdrową, u której redukcja masy ciała nie jest utrudniona z powodu jednostki chorobowej daję 100% gwarancji, że uda Ci się schudnąć.

Jak to możliwe? Po prostu jestem pewna Twojego sukcesu, jeśli przez dwa miesiące będziesz stosować moją dietę zgodnie z zaleceniami. Jeżeli Ci się to nie uda oddam Ci pieniądze które zapłaciłeś za sporządzenie diety.

Skąd moja pewność? Stąd, że do tej pory wszystkim się udało. Jeżeli tylko będziesz przestrzegać moich zaleceń osiągniesz swój cel.

Oprócz diety oferuję wsparcie i pomoc w odnalezieniu i utrzymaniu motywacji, dlatego tak ważne są konsultacje podczas trwania diety. Omówimy na nich postępy i pojawiające się trudności, na bieżąco będziemy modyfikować jadłospis, aby w pełni odpowiadał Twoim potrzebom. Dokładam wszelkich starań, aby pomóc moim podopiecznym w osiągnięciu wymarzonego celu.

Wszystkie diety układam indywidualnie, a więc uwzględniam Twoje preferencje żywieniowe, alergie i nietolerancje, zapotrzebowanie kaloryczne. Nie otrzymasz gotowego produktu typu Kopiuj Wklej, dlatego też czas oczekiwania na dietę wynosi około 2 tygodni.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, nie jesteś pewny czy tym razem się uda zapraszam do kontaktu, postaram się rozwiać wszystkie wątpliwości.

O mnie


Monika Arasimowicz

Technologia zdrowia

Jestem dietetykiem i trenerem z zamiłowania.
Specjalizuję się w dietoterapii dny moczanowej.

Nieustannie fascynuje mnie, jak wielki wpływ na zdrowie, wygląd i samopoczucie człowieka ma dieta i aktywność fizyczna. Dlatego edukuję, wspieram zmianę nawyków żywieniowych, oraz z całych sił zachęcam do uprawiania sportu.

Jestem przeciwniczką diet cud i środków odchudzających. Wierzę za to w moc właściwej diety i wiem, że to ona jest kluczem do sukcesu. Pokażę Ci, że piękna sylwetka, zdrowy organizm, a przede wszystkim znacznie lepsze samopoczucie jest na wyciągnięcie ręki.

Zamów dietę
Kliknij jeśli chcesz zamówić dietę on-line.